Nasa Yöneticisi Uzaylı açıklaması yaptı!

Nasa Yöneticisi Uzaylı açıklaması yaptı!

Şubat 20, 2019 0 Yazar: SoranWeb

Binlerce komplo teorisine konu olan uzaylılar gerçek mi? Gerçekten gezegenimizi ziyaret ettiler mi? Bu sorular birçok kişi tarafından merak edilirken, NASA yöneticisi Thomas Zurbuchen‘den ürpertici bir uzaylı açıklaması geldi.

Geçtiğimiz günlerde, hatırlarsanız ABD tarafından sır gibi saklanan UFO belgeleri gün yüzüne çıkartılmıştı. Belgeler ile beraber milyonlarca doları UFOaraştırmaları için ayırdıklarını resmi olarak açıklayan ABD, gündeme bomba gibi düşmüştü.

Şimdi de, NASA yöneticisi Thomas Zurbechen, uzaylıların var olma ihtimalinin sanıldığından daha yüksek olduğunu belirtti.

Yapmış olduğu uzaylı açıklaması ile beraber gündem konusu olan Zurbechen, Dünya dışında yer alan bir galakside daha gelişmiş bir canlı formunun olabileceğini belirtiyor.

Bununla birlikte, Dünya‘nın Samanyolu Galaksisine oranla oldukça küçük olduğunu da vurgulayan NASA yöneticisi, uçsuz bucaksız bu evrende yalnız olma ihtimalimizin oldukça düşük olduğunu da düşünüyor.

Dünya dışındaki hayat ile ilgili, şimdilik elle tutulabilir bir veriye ulaşamadıklarını da söyleyen yönetici ayrıca bu çalışmaların daha uzun yıllarca devam edeceğini de vurguluyor.

Şimdilik, asıl hedeflerinin Dünya’nın yaşanabilirliğini korumak olduğunu söyleyen yönetici bir diğer açıklamasında ise bizden milyarlaca ışık yılı uzaklıkta olan ve bizden daha gelişmiş bir teknolojiye sahip olan ırkı günümüz teknolojisiyle bulmamızın da imkansız olduğunu da özellikle belirtiyor.